Przejdź do treści

Psychoedu.com.pl

Platforma szkoleniowa z wykwalifikowaną kadrą mającą ogromne doświadczenie na sali wykładowej, szkoleniowej oraz w gabinetach psychologicznych.

Centrum Psychoterapii i Coachingu

Centrum organizuje szereg szkoleń oraz warsztatów zarówno dla psychologów, jak również osób chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze psychologii. Oferują także szkolenia oraz pakiety wsparcia psychologicznego dla firm oraz przedsiębiorstw.

Novamo

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej i Odnowy Biologicznej. Komora Hiperbaryczna, masaże, kosmetolog.

Novamo jest wyjątkowym miejscem na mapie powiatu gryfińskiego, gdzie najlepsi specjaliści w dziedzinie odnowy biologicznej zadbają kompleksowo o Twoje ciało i duszę.

Mediator, coach, prawnik Mediator, coach relacji, prowadząca terapię dla par w kryzysie relacji. Główny nacisk kładzie na naukę komunikacji, radzenia sobie z emocjami, nie przenoszenia ich na najbliższych oraz koncentracji na własnych potrzebach. Prowadzi mediacje rozwodowe mające na celu wypracowanie planu opieki nad dziećmi. Autorka warsztatów dla par „Bo tylko dwoje szczęśliwych ludzi tworzy szczęśliwy związek”, a także programu dla par w kryzysie relacji „Razem czy osobno”, których celem jest podnoszenie świadomości par podczas konfliktu lub rozstania.

Mateusz Apartamenty w Pobierowie

Miejsce szyte na miarę wyjątkowych i wymagających gości! Piękne, nowoczesne, a zarazem niezwykłe – dwuosobowe apartamenty nad morzem. Mamy możliwość łączenia apartamentów 2 + 2.
Monitorowany parking przy budynku. Miejsce zdecydowanie dla wymagających klientów, ceniących sobie ciszę, spokój i kameralne obiekty.

Właścicielem jest architekt, który zadbał o design i estetykę tego miejsca. Zapraszamy do rezerwacji. 
Kontakt: 510 608 306 https://www.facebook.com/matuszapartamenty

DĄBROWSKIP Zarządzanie finansami

W trosce o finanse polecamy

Piotr Dąbrowski od 5 lat jest związany z branżą finansową. Specjalizuję się w dostarczaniu najlepszych produktów finansowych dla przedsiębiorstw tj. kredyty, leasingi, pożyczki.

Made in Szczecin Małgorzata Wolff

Na Starym Mieście prowadzi sklep skupiający lokalnych rzemieślników i producentów, którzy tworzą wyroby poświęcone miastu. Są tam granatowe poduszki ozdobione szlufkami przez które biegnie marynarski sznurek. Ekologiczne świeczki Różanka, które przenoszą zapach z Ogrodu Różanego. Kubki ze szczecińskimi dźwigozaurami, którym taką nazwę nadała Kaśka Nosowska, śpiewając z zespołem Hey „miałam dom gdzie to było tam gdzie Odra, port dźwigozaurów rząd”. Magnesy ze szczecińską filharmonią widzianą z lotu ptaka. Grę „Odkrywca Szczecina”, która jest jednocześnie przewodnikiem po historii Szczecina.

Collegium Humanum jest uczelnią o międzynarodowym wymiarze kształcenia.

Prowadzimy studia w siedzibie w Warszawie, w filiach w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu, jesteśmy obecni także w Czechach (Filie w Pradze oraz Frydku-Mistku), na Słowacji (Filia w Bratysławie) i w Uzbekistanie (Filia w Andiżanie).

EVOMED

Badania zgodne z standardem Chemical pre-employment SGPT-SGOT i Doctors Report.

Medycyna pracy realizowana jest przez:
Evomed Sp. z o.o., ul. Dubois 27, 71-610 Szczecin