Rozwiązywanie konfliktów w zespole

Napisz do nas, jakie szkolenie potrzebują Twoi pracownicy lub skorzystaj z naszego badania, które pozwoli nam utworzyć spersonalizowany pakiet szkoleń specjalnie dla Twojej firmy!

Rozwiązywanie konfliktów w zespole

Rozwiązywanie konfliktów to codzienność w pracy, która może napędzać lub zaburzać dynamikę lidera, zespołu lub całej organizacji. Miejsce pracy może stać się toksycznym środowiskiem, jeśli liderzy pozwolą, by konflikt narastał, zamiast stawić mu czoła. Zarządzanie konfliktem może być trudne – zwłaszcza gdy nie znasz szerszego ekosystemu, w którym działa osoba lub sektor go wywołujący.

 
Liderzy, aby być szanowani, muszą działać odpowiedzialnie. Ważnym elementem w procesie rozwijania potencjału jest umiejętność dostrzegania konfliktów i wykorzystywania pojawiających się w nich okazji, zanim zdrowe napięcie zamieni się w nadmiernie destrukcyjny chaos.

 
W rozwiązywaniu konfliktów chodzi o dostrzeganie możliwości, których inni nie widzą. Gdy podchodzimy do nich przez pryzmat spodziewanych możliwości, mogą one być zdrowymi czynnikami sprzyjającym rozwojowi firmy i wzrostowi zawodowemu wszystkich zaangażowanych w niego osób.


W programie obejmującym blok konfliktów znajdziesz przede wszystkim następujące zagadnienia:

  • Czym jest konflikt?
  • Przyczyny i źródła konfliktu
  • Sprawdzone strategie rozwiązywania konfliktów

Skontaktuj się
z nami!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Mental Panda 2022