Przejdź do treści

Natalia Kotyk

Natalia Kotyk

Stanowisko:

Psycholog

Wykształcenie:

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności klinicznej, jak również absolwentką dwóch kierunków studiów podyplomowych: przygotowanie pedagogiczne (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy) oraz seksuologia kliniczna – opiniowanie, edukacja, terapia (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Dla kogo:

Prowadzę konsultacje psychologiczne, konsultacje seksuologiczne oraz konsultacje par.

Zakres:

Pracuję z osobami LGBT+, osobami z zaburzeniami preferencji
seksualnych, a także z osobami z dysfunkcjami seksualnymi. Na konsultacje
zapraszam wszystkie osoby, które doświadczają trudności w swoich relacjach
partnerskich lub ekspresji swojej seksualności.

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobyłam podczas praktyk w szpitalach psychiatrycznych, m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie oraz Centrum Medycznym Gizińscy w Bydgoszczy.

Swoją własną praktykę po zakończeniu studiów rozpoczęłam od świadczenia usług w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu. Na chwilę obecną pracuję w zamkniętym ośrodku dla osób z zaburzeniami preferencji seksualnych.

Cytat:

Moim zadaniem w Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia jest przede wszystkim dokonywanie identyfikacji problemu, postawienie diagnozy i na jej podstawie, opracowanie planu dalszej pomocy.