Przejdź do treści

Joanna Borkowska

Joanna Borkowska

Stanowisko:

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji

Wykształcenie:

Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie z zakresu Psychologii Klinicznej i Zdrowia na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Sopocie.
Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwerystetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej w Sopocie, a także członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w takich miejscach jak: Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR” w Warszawie, Dolnośląskim Centrum Psychoterapii „DCP” we Wrocławiu, Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic w Warszawie, Fundacji „Otwarte Idee” w Gdańsku oraz w Pracowni Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku. Od 2022 roku pracuję jako Psycholog-Diagnosta w pieczy zastępczej w Gdańsku, gdzie korzystam z wielu narzędzi pomocnych w diagnozie problemów tj. depresja, problemy emocjonalne, zaburzenia rozwojowe, trudności życia codziennego itp. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Regularnie doskonalę zdobytą dotychczas wiedzę m.in. poprzez udział w dodatkowych kursach, szkoleniach oraz konferencjach z zakresu szeroko rozumianego wsparcia i zdrowia psychicznego. W pracy korzystam ze sprawdzonych narzędzi i metod diagnostycznych. We współpracy z pacjentem/klientem ważne jest dla mnie przede wszystkim kierowanie się wysokimi standardami etycznymi.
Serdecznie zapraszam na konsultację psychologiczną.  Wspólnie postaramy się dotrzeć do źródła problemu, w celu jak najszybszej poprawy jakości życia.

Cytat:

Swoją pracę poddaję stałej superwizji i poszerzam swoje kwalifikacje w wamach dalszych szkoleń. W pracy kieruję się kodeksem etyki zawodowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, doświadczeniach własnych. Wolny czas poświęcam na spotkania ze znajomymi, dobry film i książkę. Jestem także miłośniczką aktywności fizycznej, fitnessu oraz spacerów.